İzmir Bireysel Danışmanlık Terapisi Psikolog Danışmanlık Merkezi olarak İzmir’de ikamet eden ve bireysel danışmanlık terapisi için Psikolog ihtiyacı olanlara yıllardır üst seviye başarılı hizmetler vermekteyiz.  Psikolog Aliye Kut, sizler için İzmir’de üst düzey bireysel danışmanlık terapisi Psikolojik Danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

İzmir’de bireysel danışmanlık terapisi hizmeti arıyorsanız, Psikolog Aliye Kut bu konuda sizlere en iyi şekilde terapiler yapacaktır. Şimdiye kadar aldığı sayısız sertifika ve yıllardır edindiği tecrübelerle pek çok bireysel danışmanlık terapisi isteyen danışanlara başarılı bir şekilde danışmanlık yapmış ve bu danışanları mutlu etmiştir. İzmir bireysel danışmanlık terapisi için Psikolog arıyorsanız, hemen bizimle iletişime geçin.

İzmir Bireysel Danışmanlık Terapisi Hakkında Bilgiler

Bireysel danışmanlık hizmeti kişinin kendisinde fark etmediği ya da göremediği, baş edemediği pek çok noktasını keşfetmesine yardımcı olur. Bireyin kendi iç dünyasına yolculuk yapabilmesini sağlar ve bireyin var olan sorunlarına farklı pencerelerden bakmasını yardımcı olur.

Bireysel terapilerde hedeflenen , kişinin kendi sorunlarıyla baş edebilme noktasında daha güçlü bir hale gelmesi ve yakaladığı yeni bilinçle kendinde farkındalık oluşturmaktır.

Bireysel danışmanlık hizmeti hangi alanlarda alınabilir?

–  Depresyon, panik atak, anksiyete, narsistik kişilik bozukluğu, takıntı vb. psikolojik rahatsızlıklar
–  İkili iilşkilerde yaşanılan problemler
–  Genel olarak insan ilişkilerinde yaşanan problemler
–  İlişkilerdeki sonu gelmeyen problemler durumu
–  Mükemmeliyetçilik
–  Aile bireyleri arasında yaşanan çatışmalar
–  Aldatma
–  Boşanma
–  Kardeş çocuklar arasında yaşanan problemler (kıskançlık, nefret, ki vb.)
–  Ani gelişen olaylar karşısında gelişen rahatsızlıklar (ölüm, felç, kaza vb.)
–  Öfke kontrolsüzlüğü yaşama rahatsızlığı
–  Yaşamsal süreçte alınan kararlardan rahatsızlığın oluşması (mesleki tercih, eş tercihi vb.)
–  Yalnızlık sorunu
–  Öz güven problemleri
–  Cinsel problemler
–  Cinsel kimlik sorunları
–  Ergenlik döneminde yaşanan sorunlar
–  Uyku problemleri

Deneyimli uzman İzmir psikologlar olarak psikolojik rahatsızlıkların tespiti için farklı teknikleri uygulamaktayız. Zihinsel ve duygusal sağlığınızı iyileştirmelerinize yardımcı oluyoruz.