Bayraklı psikolog Danışmanlık Merkezi İzmir Bayraklı’da Psikolog ihtiyacı olanlara danışman ekibiyle yıllardır hizmetler vermektedir. Günümüzde pek çok insan evlilik ve iş hayatının içinde kısılmış kalmış hissetmektedir. Hiçbir hedefleri kalmayıp motivasyonlarını da kaybederek, tüm değerlerine yabancılaşıp,  ideallerine veya hayallerine göre yaşayamamanın verdiği huzursuzlukla, suçluluk ve hayal kırıklığı yaşamaktadırlar.

Bu psikolojik sorunların çözüm arayışına başvuruların sebebi ise insanların kendi hayatlarını anlamlandırması ve daha tatmin edici bir hayat yaşamayı istemesidir. Burada psikolojik danışman neyin, nasıl daha iyi olabileceğini ve temel farkındalığın nasıl oluşabileceği ile ilgili kişiye yol göstermektir.

İzmir Bayraklı psikolog Aliye Kut, danışman olarak sizler için açık fikirli ve duyarlı bir yaklaşımla üst düzey psikolojik danışmanlık hizmeti vermeyi hedeflemektedir.

bayraklı psikolog

Bayraklı Psikolog Danışmanlık Merkezi

Günlük hayatınızdaki her şey artık rutinleşmiş ve psikolojik olarak sizi bunaltıyorsa, insanlarla olan ilişkilerinizde artık çok sağlıklı hissetmeniz pek mümkün değildir. Psikolojik problemleriniz ile artık baş edemiyorsanız, İzmir Bayraklı psikolog Aliye KUT ve ekibi sizlerin psikolojik problemlerinize  destek olmak ve bu yolda sizi doğru yönlendirmek için danışman psikolog olarak bekliyor olacaklardır.

Sizi bunaltan ama kimseye de anlatamadığınız bir vicdani huzursuzluğunuz varsa sizi bu tür huzursuzluklardan kurtarmak, sizlere kaliteli bir ruhsal hayat sunmak için, psikoloji bakımından huzurlu rahat ve iyi bir yaşam sürdürebilmek için hemen danışman ekibimize ulaşın.

İzmir Bayraklı Psikolog Aliye Kut mükemmel iletişim yeteneği ile farklı kişilik veya kültürel kökeniniz ne olursa olsun, ön yargılardan uzak ve empatik yaklaşım sergileyerek tüm psikoloji sorunlarınızdan kurtulmanıza İzmir Bayraklı Psikoloji Danışmanlık Merkezinde yardımcı olacaktır.

İzmir Bayraklı Psikolojik Danışmanlık Merkezinde verdiğimiz psikolojik hizmetlerimiz aşağıdaki gibidir:

 • Çocuk Psikoloğu
 • Evlilik ve Çift Terapisi
 • Dikkat Eksikliği & Hiperaktivite
 • Öğrenme Güçlüğü & Disleksi
 • Bireysel Psikolojik Danışmanlık
 • Aile Danışmanlığı
 • Oyun Terapisi
 • EMDR tedavisi
 • Dil Konuşma Bozuklukları
 • Online Psikolog
 • Kaygı bozukluğu
 • Anksiyete
 • Panik atak
 • Öfke kontrol bozukluğu
 • Obsesif kompulsif bozukluk
 • Takıntılar
 • Davranış problemleri

İzmir Bayraklı Psikolojik Danışmanlık Olarak Neden Bizi Seçmelisiniz?

İzmir Bayraklı psikolojik danışmanlık olarak önceliğimiz, sizlerin içindeki gerçek sizi ortaya çıkararak kendinizi tanırken gerçek potansiyelinizi keşfetmenizi sağlamak, kaliteli huzurlu iyi bir hayat sürdürebilmenize ve sağlıklı bir psikolojiye sahip olmanıza yardımcı olmaktır.

bayraklı psikolojik danışmanlık

Geçmişte yaşadığınız sıkıntıları veya psikolojik sorunlarınızı hafızanızdan silemeyiz ama sizi etkileyen o hasta psikolojisinden kurtarıp daha huzurlu, iyi bir hayat yaşamanız için uzman danışman psikologlar ile birlikte elimizden geleni yaparız. Herkes bunalımdan kurtulmak için sorunlarını kendi başlarına çözmeye çalışırlar ancak genellikle başarılı olamazlar bu konuda profesyonel danışman yardımı almak gereklidir.

Daha etkili ve daha hızlı bir şekilde bu hasta psikolojisinden kurtulmak, hayatta bir an önce başarılı olmak ve sağlıklı hissetmek sizlerin de hakkı. Her tür psikolojik konuda sizlere yardım etmek ve daha fazla zaman kaybetmeden size yardımcı olmak için İzmir Bayraklı Psikolojik Danışmanlık Merkezine bekleriz.

bayraklı psikoloji

İzmir Bayraklı Psikolog Hizmetleri

Ruhsal ve psikolojik problemler kendisini sıklıkla depresyon, endişe, başarısızlık, değersizlik hissi ve bunalıma eğilim şeklinde gösterir. Bu durum günlük hayatınızdaki davranışınıza hatta dış görünüşünüze bile yansır. Bu tür psikolojik problemlerin insanlarla olan ilişkilerinize ve hatta iş hayatınıza dahi olumsuz etkileri olabilmektedir.

Bu tür psikolojik problemlerden ötürü kendinizi suçlamanız sizi bu durumdan kurtarmadığı gibi aksine hayatınızda daha da kötü sonuçlar doğurabilmektedir.

Bu nedenle ekibimiz sizleri bu kötü sonuçlardan korumak için İzmir Bayraklı Psikoloji Danışmanlık hizmetiyle yanınızda olmayı hedeflemektedir. Unutmayın en iyi yardımı kendinize siz yapacaksınız, biz size bu süreçte doğru yol göstererek hata yapmanıza engel olarak hızlıca sağlığınıza kavuşmanızı sağlayacağız.

Bayraklı Psikolojik Danışmanlık Seans Ücretleri

Seans süreleri her problem ve soruna karşı değişebileceği gibi seans ücretleri de verilen hizmete göre değişmektedir. 2023 yılı itibari ile güncel hizmet fiyatlarımız üzerinden %10 indirim sağlamaktayız. İlgili hizmet sayfalarımızda başlayan fiyatlarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Psikolojik desteğe ihtiyaç duyulan durumlar çok fazladır. Mesela tekdüze bir evliliğiniz var ise ya da eşinizden gördüğünüz her türlü fiziksel ve psikolojik şiddete rağmen ayrılmaya cesaretiniz yoksa sizlere aile danışmanlığı desteği gerekir. Üniversite sınavına hazırlanırken korku ve motivasyon eksikliği çekiyorsanız, önemli bir ameliyat olmanız gerekiyor fakat korkuyorsanız, sevgilinizden ayrıldınız ve hayata küstüyseniz, yaşadığınız sorunlardan ve olumsuzluklardan kurtulamıyorsanız, ailevi sorunların altından kalkamıyorsanız, karşınıza çıkan en küçük problemi dahi büyütüyor ve kafanıza gerekenden fazla takıyorsanız, nedensiz korkular hissediyorsanız, sürekli bir endişe içerisindeyseniz, özgüven eksikliği hissediyorsanız profesyonel bir danışman yardımı almanızın daha iyi ve etkili olacağı kesindir. Sürekli karamsarsanız ve değişikliğe kapalıysanız veya değişime uyum sağlayamıyorsanız ve bunlara benzer tüm psikolojik sorunlar için İzmir Bayraklı Psikolog Aliye KUT ve ekibi tarafından destek almanız gerektiğini size göstermektedir. Ayrıca sorunları çözme yöntemi, karar verme becerinizi arttırma ve ikili ilişkilerde iletişim becerilerini geliştirme konularında da psikolojik danışman desteği mutlaka alınmalıdır.

Hayatta hepimiz zor dönemlerden geçeriz, bunalırız hatta yanımızda kimsenin olmadığını ve yalnız olduğumuzu düşünür, aile içi problemler yaşarız. Problemleri tek başımıza ya doğru şekilde çözemeyiz ya da hiç çözemeyiz. Her türlü psikolojik problemlerde profesyonel danışman yardımı almamız gerekir. Psikolojik danışman yardımı almak için illa akli dengenizi yitirmenize gerek yoktur. Nasıl ki fiziksel bir sorunla karşı karşıya olduğunuzda, düştüğünüzde, dişiniz çürüdüğünde, bir yeriniz kesildiğinde ve hatta başınız bile ağrıdığında doktora gidiyorsanız psikolojik sorunlarla ilgili de iyi bir danışman yardımı almanız muhakkak gereklidir. İzmir Bayraklı Psikolojik Danışmanlık Merkezi olarak biz sizlere psikolojik destek sunarak hızlı ve başarılı bir destek ile sizlere çözüm sunmaktayız.  EMDR gibi tedavilerle de sizlere daha etkili hizmet vermekteyiz.

İzmir Bayraklı Psikolojik Danışmanlık Merkezi psikoloji probleminiz her ne olursa olsun iş stresi ve yoğunluk, stres, bunalım, kaygı, kontrol edemediğiniz yerli yersiz öfke sorunu vb. sıkıntılarınız varsa bizlere ulaşmanız çok kolay ve hızlı olacaktır. Kaliteli bir psikolojik destek almak için yapmanız gereken; İzmir Bayraklı Psikolojik Danışmanlık Merkezi web sitesinden bizlere mesaj atarak, mail adresimize yazarak veya telefonla arayarak randevu alıp bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Sonra biz adınıza hızlı bir şekilde randevu oluşturup ve ilk görüşmenin ardından ne tür destek hizmetleri uygulanması gerektiği uzman danışman psikologlar tarafından  belirlenmesiyle destek sürecinizi başlatacağız. İzmir Bayraklı psikolog ekibi her zaman sizin yanınızdadır ve sizlere en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

Çoğu kişi yaşadığı psikolojik problemleri son zamanlarda yaşadıkları bir travmaya bağlar ancak bu her zaman bir travmaya bağlanmamalıdır. Aslında insanlar doğdukları andan itibaren bu zamana kadar yaşadıkları ve bir sonuca bağlayamadıkları tüm psikolojik sıkıntılarını içlerinde pasif bir şekilde saklarlar ve her yeni problemde o psikolojik sıkıntıları farkında olmadan tekrar aktif ederler buda kişiyi karamsarlık ve yetersizlik gibi hislerle depresyona sokmak için yeterli bir sebep oluşturur. Böyle bir psikoloji ile kendinizi diğer insanlardan soyutlar ve günlük yaşamınıza olumsuz yansımalarına zemin hazırlamış olursunuz. Size en yakın kişilere dahi anlatamayacağınız sırlarınız, mahreminiz ve yaşamınız olabilir. Bu tür konularda güvenilirlik ve özel hayatın gizliliği öncelikli kurallarımızın başında gelir. İzmir Bayraklı Psikolog Aliye KUT ve ekibi sizlere en iyi psikolojik desteği sağlamakta ve güveninizi kazanmaktadır. Hayatınızda yaşadığınız sorunları veya olayları kesinlikle yargılamadan ve eleştirmeden tarafsız bir şekilde dinler ve sizlere en uygun terapi ekollerini belirler. Önceliğimiz sizin bu psikolojik sorunları aşmanıza destek olarak gönül rahatlığıyla iyi hissetmenizi sağlamaktır. Psikolojik destek aldıktan sonra İzmir Bayraklı Psikolojik Danışmanlık Merkezi hakkınızda düzenlenen tüm belge ve bilgilerinizi imha edilir. Tüm konuşulanlar danışmanımız ve sizin aranızda bir sır olarak sonsuza değin kalır.