İzmir Psikolog

Bayraklı Psikolog Aliye Kut

Bayraklı Psikolog Danışmanlık Merkezi olarak İzmir Bayraklı’da ikamet eden ve Psikolog ihtiyacı olanlara yıllardır üst seviye başarılı hizmetler vermekteyiz. Bayraklı Psikolog Aliye Kut, sizler için üst düzey Psikoloji Danışmanlık yapmaktadır.

izmir-psikolog-aliye-kut
Sayfa İçeriği
Aliye Kut

Bayraklı Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Gündelik yaşamınız artık rutinleşmiş ve ruhunuzu daraltıyorsa, insanlarla olan ilişkiniz pek sağlıklı değil veya psikolojik problemleriniz olduğunu düşünüyor ve bununla mücadele etmeniz zorlaşmış ise Bayraklı Psikolog Aliye KUT sizlerin sıkıntılarına yardımcı olmak için bekliyor olacaktır.

İçinizi daraltan kimseye söyleyemediğiniz bir vicdan rahatsızlığınız mevcutsa sizi bu tür sıkıntılardan kurtarmak, kaliteli bir hizmet sunmak için Bayraklı Psikolog Aliye Kut ile bunları ortadan kaldırmak rahat bir yaşam sürdürebilmek için hemen bizlere ulaşın.

Bayraklı’da verdiğimiz psikoloji hizmetlerimiz aşağıda bulabilirsiniz:

İzmir-Bayraklı-Psikolog-Aliye-Kut
İzmir-Bayraklı-Psikolog-Aliye-Kut

Bayraklı'da bir Psikoloğa mı ihtiyacınız var?

Ertelemeden şimdi arayın ve en kaliteli Psikoloji hizmetini alın!

Bayraklı Psikoloji Danışmanlık Fiyatları

Bireysel Danışmanlık

400₺

Çocuk ve Ergen Danışmanlığı

400₺

Çift Terapisi

500₺

Oyun Terapisi

350₺

CAS Zeka Testi

900₺

MMPI Kişilik Testi

750₺

İzmir Bayraklı Psikolog Aliye Kut

Bayraklı Psikolog Neden Biz?

İzmir Bayraklı Psikolog Aliye KUT Danışmanlık olarak önceliğimiz, sizlerin içindeki gerçek sizi, asıl potansiyelinizi gün yüzüne çıkarmak ve buna değer bir yaşantıyı sürdürebilmenizi sağlamaktır. Yaşadığınız sıkıntıları geçmişte olan rahatsızlıklarınızı hafızanızdan silemeyiz ama sizi etkileyen o sıkıntılardan kurtarıp daha parlak bir gelecek için elimizden geleni Uzman danışmanımız ile birlikte aşabilmenizi sağlayabiliriz.

İnsanlar, bunalımdan kurtulmak için kendi başlarına sorunlarını çözmeye çalışırlar ama bu konuda profesyonel destek almak önemlidir çünkü daha etkili ve daha hızlı bir şekilde bu durumdan kurtulmak istiyor ve hayatınızda bir an önce başarıya, rahatlığa kavuşmak sizlerin de hakkı bu konuda sizlere yardım etmek ve daha fazla zaman kaybetmeden size yardımcı olmak isteriz.

Uygun Fiyatlar

İzmir'de Psikolojik Danışmanlık hizmetlerimizden en uygun fiyatlar ve yüksek kalitede terapilerle faydalanabilirsiniz.

Online Psikolog Desteği

Ofisimize gelemediğiniz zamanlarda veya farklı bir şehirden bize ulaştığınızda online psikolog hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Esnek Program

İş ve Okul gibi yoğunluklarınızda size özel bir program oluşturuyor ve programı aksatmıyoruz.

Bayraklı Bilinç Psikoloji

Bayraklı Psikolog Hizmetleri

Ruhsal sıkıntılar genellikle başarısızlık ve değersizlik hissi, depresyon, endişe ve bunalıma meyleder, gündelik hayatınızdaki davranışınıza hatta dış görünüş ve fiziki anlamda sorunlar ortaya çıkarabilir. Böyle anlarda öncelikle bireysel olarak insanlarla olan ilişkinize ve iş hayatınıza dahi kötü etkileri olmaktadır sizlerin bu tür sıkıntılardan kendinizi suçlamanız sizleri bu durumdan kurtarmaz tam tersine daha da kötü sonuçlar doğurabilir bu yüzden biz sizlerle bu kötü sonuçlardan sizi korumak için daima yanınızdayız.

Tüm Bayraklı'ya Hizmet
Beğenilen Terapiler
Hızlı Etki Gösteren Hizmetler
Daima Takip & Analiz
Yaşamınıza mutluluk getiriyoruz!

Hemen iletişime geçin ve ruh sağlığınızı daha fazla ertelemeyin.

Bayraklı Psikolog Aliye Kut Randevu Formu

Bayraklı Psikolog Sıkça Sorulan Sorular

Sizler eğer yaşadığınız olaylardan ve olumsuzluklardan kurtulamadığınızda, ailevi sorunların altından kalkamadığınızda, karşınıza çıkan en küçük sıkıntıyı bile büyütüyor ve kafanıza gerekenden fazla takıyorsanız Profesyonel bir destek almanız daha etkili olacağı kesindir. Sürekli karamsar ve yeniliklere kapalıysanız veya yaptığınız yeniliklere uyum sağlayamıyorsanız İzmir Bayraklı Psikolog Aliye KUT tarafından yardım almanız en doğru kararlardan olacaktır.

Hayatınız da zor dönemlerden geçiyorsanız, bunalımdaysanız hatta yanınızda kimsenin olmadığını düşünüyor ve aile içi problemleriniz varsa İzmir Bayraklı Psikolog bilişsel terapi, hızlı ve kısa bir sürede başarılı bir tedavi ile sizlere çözüm sunmaktayız, EMDR (Çift uyaran ile travmayı etkisizleştirme) gibi tedavilerle sizlere daha etkili bir hizmet vermekteyiz.

İzmir Bayraklı’da iş stresi ve kalabalıktan dolayı ruhani sıkıntılarınız varsa bizlere ulaşmanız çok kolay ve hızlı olacaktır kaliteli bir hizmet almak için sizlerin yapması gereken sitemizden bizleri direkt arayarak randevu almak veya mail adresimizden bize ulaşmanız yeterli olacaktır sonrasında adınıza hızlı bir şekilde randevu oluşturulacak ve ilk görüşmeden sonra ne tür tedavi uygulanması gerektiği Uzman Danışman sayesinde tedavinize başlanacaktır. İzmir Bayraklı Psikolog Aliye KUT daima yanınızda ve sizlere en iyi hizmeti vermektedir.

Kişi, yaşadığı sıkıntıları son zamanda yaşadığı travmaya yorar ancak bu sadece ona bağlanmamalıdır. Çünkü insanlar doğduğundan bu zamana kadar yaşadığı ve bir sonuca bağlayamadığı sıkıntıyı içinde pasif bir şekilde yaşatır ve her yeni bir problemde o sıkıntılar tekrar çıkar ve buda sizi karamsarlık ve başarısızlık olarak depresyona sokmaya sebep olur. Böyle durumlarda kendinizi insanlardan soyutlar ve gündelik yaşamınıza kadar etki etmesini sağlamış olursunuz. Yakınlarınıza dahi anlatamayacağınız sırlarınız, mahreminiz ve yaşamınız olabilir ancak bu konuda İzmir Bayraklı Psikolog Aliye KUT güvenilir ve özel hayatın gizliliği öncelikli kurallarımızdan birisi olması sizlere daha iyi bir hizmet vermemizi sağlamakta ve güveninizi kazanmaktayız. Hayatınızda yaşadığınız sıkıntıları veya olayları yargılamadan ve eleştirmeden şeffaf bir şekilde dinler ve sizlere en uygun tedavi biçimini uygularız önceliğimiz sizin bu sıkıntıları yaşamamınız ve gönül rahatlığıyla tedavinizi görmenizdir sonrasında tedavinizin sonunda hakkınızda belge ve bilgileriniz imha edilir konuşulanlar danışmanımız ve sizin aranızda bir sır olarak kalır.

Bayraklı Psikoloji Danışmanlık Merkezi Ofis Görüntüleri

Hizmetlerimiz

Bayraklı Psikoloji & Danışmanlık

Bayraklı’da Psikolog arıyorsanız doğru yerdesiniz. İhtiyacınız olan hizmeti seçip daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Çocuk Psikoloğu

Çocuk ve ergen psikoloğu eşliğinde çocukların yaşadığı davranışsal ve ruhsal sorunları ele alarak aile temelli çalışan ilk ve tek kurumdur..

Öğrenme Güçlüğü

Disleksi; çocuğun yaş, zeka düzeyi ve aldığı eğitim ile ilişkili okuma, yazılı anlatım ve matematik düzeyinin..

Dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğu

Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu, çocukluk...

Evlilik ve Çift Terapisi

Kimilerinin düşüdür evlenmek ya da hayatına birini almak. İkisi de çok heyecanlıdır ama bir o kadar da yorar kişileri...

Bizi tercih edenler..

Bayraklı’da bizi tercih eden danışanlarımızın yorumlarını aşağıda bulabilirsiniz.

Bilgisi ve tecrübesiyle izmirde önerdiğim tek psikolog diyebilirim. Özellikle kızımın sınav kaygısında olan desteklerinizi unutamam. Teşekkürler

Oksan Karaman

Öğrencilerimin çoğunu yönlendiriyorum hocamıza. Tavsiye ederim özellikle ergen psikolojisi ve oyun terapisi alanlarında

Nurdan Güden

Aliye Hanım çok iyi güler yüzlü sempatik çocuk dilinden anlayan bir psikolog kızıma çok iyi geldi herkese tavsiye ediyorum

Fatma Selucik

Dikkat eksikliği olan oğlumu götürdüğüm ve faydasını fazlası ile gördüğüm Aliye hanıma teşekkürü bir borç biliyorum...

Mehmet Hayırlıoğulları

Hizmet Bölgelerimiz